Fabryka Urody to nowoczesny salon kosmetyczny
w Sosnowcu, oferujący zabiegi dla każdej z Was. Tylko u nas w kilka chwil odmienisz swój wygląd i poprawisz swoje samopoczucie.

Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, pielęgnacyjne i kosmetyczne. Możemy pochwalić się naszym ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej. Istniejemy od 1978 roku. W  Fabryce Urody zadbamy o Ciebie kompleksowo.

Z nami zatrzymasz upływający czas, który niekorzystnie wpływa na stan Twojej skóry. Odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby z zakresu pielęgnacji urody. Nasze zabiegi dobieramy indywidualnie dla każdej klientki. Każda z nas chce dobrze wyglądać na co dzień, w dniu swojego ślubu, studniówki, czy przy innej ważnej okazji. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Wiele lat naszej pracy nauczyło nas tak dobierać zabiegi, aby sprostać oczekiwaniom każdej z Was.

Pracując na najwyższej klasy kosmetykach, stawiamy na dobroczynne działanie natury. Korzystając z jej mądrości, oferujemy zabiegi w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Każdy zabieg poprzedzamy rozmową z klientką i badaniem stanu skóry. Pozwala nam to opracować konkretną strategię pielęgnacji, dobraną do wieku i potrzeb klientki. 

Nie zapomnieliśmy również o zabiegach dla Panów i dla dzieci.
Gwarantujemy dobrą atmosferę, wysoką jakość usług, przystępny cennik i pyszną kawę.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług Fabryka-Urody.com w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: iodfirmaguzik@gmail.com Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się: tutaj