wskazania: skóra szara, zanieczyszczona, niedotleniona, wymagająca regeneracji, skóra po zabiegach złuszczania, skóra podrażniona, starzejąca się z trądzikiem lub bliznami potrądzikowymi.
cel: detoksykuje i rozjaśnia skórę, głęboko nawilża i ujędrnia, przywraca funkcje barierowe skórze, działa silnie antyoksydacyjne, odbudowuje i regeneruje skórę, łagodzi, chroni kolagen i stymuluje jego produkcję, działa przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo, absorbuje nadmiar sebum.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług Fabryka-Urody.com w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: iodfirmaguzik@gmail.com Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się: tutaj