wskazania: każdy rodzaj skóry, szczególne dojrzała, dotknięta przebarwieniami i/lub trądzikiem, nierówna struktura skóry, drobne zmarszczki.
cel: wygładza skórę, redukuje niedoskonałości, ogranicza ilość zmian zapalnych, poprawia elastyczność i jędrność skory, modeluje owal twarzy, zmniejsza widoczność śladów pozapalnych i drobnych blizn, poprawia koloryt skóry.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług Fabryka-Urody.com w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: iodfirmaguzik@gmail.com Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się: tutaj